Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant nagrodzony za działalność edukacyjną

Data publikacji 27.04.2009

Nagrodę Specjalną Plebiscytu Fleet Awards Polska przyznawaną za wybitne zasługi dla branży flotowej otrzymał mł. insp. Wojciech Pasieczny z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Gala odbyła się w Centrum Artystycznym w Fabryce Trzciny w Warszawie. Wydarzeniem wieczoru było wręczenie nagród flotowych, najważniejszych w branży wyróżnień dla fleet managerów.

W uzasadnieniu przewodniczący jury, Mariusz Murzyński, Prezes Zarządu Grupy Medialnej Internet Prasa Media, ogłosił:

"Trafia ona do osób wyjątkowych, cieszących się estymą środowiska jako autorytet, jako lokomotywa, jako awangarda, jako głos w słusznej sprawie. Tegoroczna nagroda ma szczególny wymiar, honoruje bowiem człowieka, który działaniem, wiedzą, siłą charakteru i bogactwem osobowości nie pozwoli nam zapomnieć, że w szalonym świecie biznesu, w świecie wzrostów i spadków, rankingów i kontraktów, kosmicznych technologii i zawrotnej mobilności, zawsze najważniejszy pozostaje człowiek. Za wypełnianie misji szlachetnej i pożytecznej - niezłomnej edukacji dla bezpieczeństwa flot samochodowych - tegoroczną statuetką honorujemy Wojciecha Pasiecznego z komendy stołecznej Policji".

Jest to drugie w tym roku wyróżnienie, jakie za pracę na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymał mł. insp. Wojciech Pasieczny. Pierwszym była nadana w styczniu 2009 r., w pierwszej edycji tego plebiscytu, statuetka Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika "Za zasługi dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Województwa Mazowieckiego", przyznana na wniosek Kapituły Mazowieckiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Powrót na górę strony