Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Brutalny gwałciciel 14-latki zatrzymany

W nocy z 27 na 28 grudnia około północy dwoje nieletnich w wieku 14 i 16 lat na ul. Kolejowej w Chełmie widząc pijanego mężczyznę mocującego się z zamkiem drzwi klatki schodowej pomogło mu otworzyć jego kluczami wspomniane drzwi.

Pijany 35-latek w dowód wdzięczności zaprosił nieletnią parę do swojego mieszkania ipoprosił, aby się rozgościli.Po chwili stwierdził, iż zaproszeni goście ukradli mu telefon komórkowy iwszczął awanturę. Tłumaczenia szesnastolatka, iż nie ukradli telefonu rozwścieczyły właściciela mieszkania do tego stopnia, że zaczął rzucać krzesłem w chłopaka, następnie położył go na brzuchu izwiązał ręce razem z nogami smyczą. Ponadto jeszcze kilkakrotnie kopnął go w plecy, uderzył pięścią w twarz i pociął mu nożem skórę na prawej ręce. Ciosy były precyzyjne i zadawane tak silnie, że młodzieniec ma złamany nos.

Następnie przeciągnął nieletniego pomiędzy korytarzem a pokojem blokując głowę przesuwnymi drzwiami w taki sposób, by chłopak nie widział co się dzieje wokół niego. W tym czasie agresywny mężczyzna rzucił czternastolatkę na łóżko i przytrzymując za ręce oraz przykładając nóż do szyi zdjął jej bieliznę i odbył stosunek płciowy, po którym nie wypuścił nieletnich z domu aż do świtu.

Rano nieletnia chciała się uwolnić i doszło do szamotaniny pomiędzy nią i właścicielem mieszkania, wtrakcie której mężczyzna złamał czternastolatce rękę. W godzinach popołudniowych nieletnia opowiedziała wszystko swojej matce i razem udały się do chełmskiego szpitala - celem potwierdzenia gwałtu przez lekarza, lecz nie zostały przyjęte wtedy postanowiły powiadomić ozdarzeniu chełmską policję. Gdy w asyście policjantki ponownie udały się do wspomnianego szpitala, nieletnia została ginekologicznie przebadana.

Oprawca odpowie za wszystkie popełnione czyny, a najsurowiej za zgwałcenie, za który to czyn grozi kara pozbawienia wolności na okres do 10 lat.
Powrót na górę strony