Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatnie próby w Sokołowie Podlaskim

Data publikacji 27.10.2009

Gang narkotykowy wdzierający się do rodzinnego domu, zmuszający młodych braci do handlowania trefnym towarem. Do tego odwrócenie się przyjaciół i znajomych, a na koniec śmierć kilkunastoletniego chłopca. Takie tragiczne sceny rozegrały się w poniedziałek w budynku sokołowskiej Policji. To końcowe próby grupy teatralnej PaT Sokołów Podlaski, przed II Trasą Mazowiecką i wystawianym na niej spektaklem "Blackout".

Sokołowscy aktorzy wystąpią dzisiaj w Łosicach, a jutro w Węgrowie. Aktorstwem, będą nieśli swoim rówieśnikom przesłanie o szkodliwości brania narkotyków i potrzebie pomagania innym w trudnych życiowych chwilach.

Dla sokołowskiej grupy występy są wyjątkowo ważne, gdyż po zakończeniu roku szkolnego, część osób zmieniła miejsce nauki. Trudniej im będzie znaleźć czas, by występować z grupą. Po ostatnich castingach uzupełniających, skład grupy został istotnie zmieniony. Trzeba podkreślić, że wszyscy nowi aktorzy, są również sokołowskimi harcerzami.

Nad właściwą pracą aktorów, jak zwykle czuwał reżyser spektaklu insp. Grzegorz Jach wraz z impresariatem. Nie zabrakło również gospodarza sokołowskiej Policji - Komendanta Powiatowego Policji - insp. Wiesław Rogulskiego.

(źródło: KWP w Radomiu)

Powrót na górę strony