Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 500 porcji narkotyków i 4 osoby zatrzymane

Data publikacji 28.10.2009

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Jeden z zatrzymanych ponadto handlował nimi. W ich mieszkaniach łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 500 porcji amfetaminy i marihuany. Trójce mężczyzn grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a dilerowi do lat 10.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w zatrzymali czterech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku od 20 do 27 lat. Trzech z nich podejrzanych jest o posiadanie środków odurzających, a czwarty o posiadanie i handel nimi.

Po uzyskanej informacji o tym, że wytypowani mężczyźni mogą mieć narkotyki, funkcjonariusze przeszukali mieszkania czwórki mieszkańców Jeleniej Góry. W trakcie tych czynności policjanci zabezpieczyli 380 porcji amfetaminy oraz 109 porcji marihuany, a także wagę elektroniczną do ważenia środków narkotycznych. Trójka z zatrzymanych posiadała po kilka porcji środków odurzających, natomiast większość narkotyków już poporcjowanych i przygotowanych do sprzedaży funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 21-letniego mężczyzny. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast dilerowi za posiadanie i handel nimi grozi do 10 lat więzienia. Policjanci sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają ich nabywców.

(źródło: KWP we Wrocławiu)
 

Powrót na górę strony