Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbity gang samochodowy

Data publikacji 04.11.2009

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn i odzyskali dwa skradzione samochody. Zatrzymani to dwaj mężczyźni podejrzewani o kradzieże aut oraz dwaj kolejni podejrzewani o paserstwo. Mężczyźni dzisiaj złożą wyjaśnienia przed prokuratorem, grozi im kara do 5 lat więzienia.

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu kazimierskiego doszło do serii kradzieży samochodów. Sprawcy kradli samochody z posesji i odjeżdżali nimi w nieznanym kierunku.

Wytężona praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej dała efekty już po tygodniu. Ustalono zarówno sprawców kradzieży jak i paserów. Mężczyźni podejrzewani o kradzież to dwaj 22-letni mieszkańcy powiatu kazimierskiego. Z pierwszych ustaleń kryminalnych wynika, że sprzedażą kradzionych samochodów zajmowali się dwaj mieszkańcy powiatu wielickiego w wieku 22 i 23 lata.

Wczoraj cała czwórka znalazła się w rękach policji. Mundurowi odzyskali dwa skradzione pojazdy. Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj złożą wyjaśnienia przed prokuratorem.

Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

(źródło: KWP w Kielcach)

Powrót na górę strony