Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dealer za kratkami

Data publikacji 11.11.2009

Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-latek, którego zatrzymali świebodzińscy policjanci. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli heroinę i amfetaminę. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 60 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie i handel narkotykami. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim heroinę oraz amfetaminę, której czarnorynkową wartość oszacowano na ponad 61 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany.

To nie pierwszy konflikt z prawem 33-latka. Wcześniej już był zatrzymywany również za posiadanie i handel narkotykami. Prowadzone w tej sprawie postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Świebodzinie.

Po przedstawieniu zarzutów, decyzją sądu zatrzymany został tymczasowo aresztowany.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Za udzielanie narkotyków innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP w Gorzowie)
 

Powrót na górę strony