Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w pralce

Data publikacji 12.11.2009

Blisko 1300 porcji marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu u poszukiwanego 25-latka na wrocławskim Grabiszynku. Narkotyki ukryte były w pralce. Jeżeli potwierdzi się przypuszczenie, że 25-latek rozprowadzał środki odurzające, może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Kiedy policjanci wydziału kryminalnego zapukali do drzwi mieszkania na wrocławskim Grabiszynku, matka stwierdziła, że syna nie ma w domu. Potwierdziły to też inne dorosłe osoby przebywające w mieszkaniu. Policjanci postanowili jednak sprawdzić pomieszczenia, gdyż 25-latek był poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego. Ponadto funkcjonariusze mieli informację, że może on handlować środkami odurzającymi. Jak się okazało, wbrew zapewnieniom matki, młody człowiek ukrył się w jednym z pokoi. Po przeszukaniu, w pralce, w bębnie urządzenia pod rzeczami przygotowanymi do prania, funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Łącznie zabezpieczono blisko 1300 porcji marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Za posiadanie narkotyków 25-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli się potwierdzi, że mężczyzna również rozprowadzał środki odurzające, może mu grozić nawet do 8 lat więzienia.

(źródło: KWP we Wrocławiu)
 

Powrót na górę strony