Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie sprawcy zabójstwa 18-latki

Data publikacji 08.12.2006

Pilscy policjanci odnaleźli dziś przed południem zwłoki 18-letniej kobiety, zamordowanej przez jej 24-letniego konkubenta. Remigiusz R. po przyznaniu się do winy wskazał miejsce ukrycia ciała w kompleksie leśnym. Wcześniej oboje mieszkali w altanie ogrodowej na terenie ogródków działkowych w Pile. Dziewczyna zginęła od kilku ciosów nożem.

W środę wieczorem policjanci z Piły uzyskali informację, że 18-letnia mieszkanka tego miasta od kilku miesięcy nie kontaktuje się z bliskimi oraz znajomymi i prawdopodobnie nie żyje. Błyskawicznie wytypowano podejrzanego, którego zatrzymano następnego dnia rano. Podczas przesłuchania Remigiusz R. powiedział, że w połowie sierpnia zabił 18-latkę kilkoma ciosami nożem w klatkę piersiową. Mieszkali razem w altanie na terenie ogródków działkowych w Pile.
 
Na miejscu ujawnione zostały ślady, potwierdzające przebieg zdarzenia. 24-latek przed zabójstwem skrępował swoją ofiarę, a następnie wywiózł ciało i zakopał w lesie w rejonie Piła – Kalina.
 
W tej chwili policjanci zabezpieczają ślady i odtwarzają przebieg zdarzenia oraz ustalają motyw zbrodni. Remigiuszowi R. przedstawiony zostanie zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.    
Powrót na górę strony