Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lucky miał pecha

Data publikacji 11.12.2006

Śródmiejscy policjanci zatrzymali wczoraj wieczorem 33-letniego Nigeryjczyka. Lucky A. prowadząc samochód nie miał dowodu rejestracyjnego i obowiązkowego ubezpieczenia OC, miał za to przy sobie narkotyki. Ponadto w jego aucie policjanci znaleźli ponad 50 par butów z podrobionymi znakami firmowymi, które prawdopodobnie miały trafić na Stadion X-lecia.

Wczoraj wieczorem policjanci ze Śródmieścia zatrzymali do kontroli forda. Kierujący pojazdem 33–letni Lucky A. z Nigerii nie miał przy sobie dokumentów ani ubezpieczenia pojazdu. W jednej z kieszeni kurtki policjanci znaleźli zawiniątko z kilkoma porcjami marihuany. Wtedy przeprowadzili kontrolę auta.
W bagażniku znaleźli trzy duże torby z butami z logo znanych sportowych firm. Jak ustalili funkcjonariusze, zabezpieczone buty przeznaczone do sprzedaży na Stadionie X – lecia najprawdopodobniej są podrobione. Zatrzymany Lucky A. z pewnością odpowie za prowadzenie pojazdu bez dokumentów i za posiadanie narkotyków.
 
Gdy ustalone zostanie pochodzenie i legalność zabezpieczonego obuwia, niewykluczone, że zostaną mu przedstawione kolejne zarzuty.
 
Mężczyzna w przeszłości był już notowany za fałszerstwa pieniędzy i dokumentów.
Powrót na górę strony