Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzał w narkotykowy biznes

Data publikacji 27.11.2009

5 osób zatrzymanych i zabezpieczonych ponad 3 kg narkotyków to wynik akcji bydgoskich kryminalnych. Łączna wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ok. 80 tys. złotych. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Akcja kryminalnych z bydgoskiej komendy miejskiej była przygotowywana od dłuższego czasu. Policjanci pracowali nad ustaleniem osób zajmujących się handlem środkami odurzającymi. Do realizacji przystąpili około godziny 14:00. Wtedy to funkcjonariusze weszli do trzech wytypowanych mieszkań na terenie Bydgoszczy. Zatrzymali tam 5 osób w wieku od 21 do 31 lat a w ich mieszkaniach zabezpieczyli ponad 3 kg amfetaminy i marihuany oraz 269 butelek alkoholu bez polskich znaków akcyzy.

Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą przypuszczenia funkcjonariuszy, zatrzymani usłyszą zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz handlu nimi.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia. Sprawą posiadania nielegalnego alkoholu zajmie się urząd celny.

(źródło: KWP w Bydgoszczy)

 

Film Strzał w narkotykowy biznes

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Strzał w narkotykowy biznes (format flv - rozmiar 2.85 MB)

Powrót na górę strony