Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Data publikacji 27.11.2009

Policjanci ze Szczecina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna trafi do aresztu, ponieważ był poszukiwany, za posiadanie znacznych ilości grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci w Wydziału Kryminalnego KMP w Szczecinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-letniego mieszkańca Szczecina. Był on ścigany listem gończym za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe.

W miejscu zamieszkania 25-latka w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli jeden worek z białym proszkiem i dwa worki z suszem roślinnym o charakterystycznym zapachu.

Zostały on przekazane do laboratorium kryminalistycznego. Badania potwierdziły, że w zabezpieczonych opakowaniach znajduje się 65 gramów amfetaminy i prawie 400 gramów marihuany.

Wczoraj zatrzymany przesłuchiwany był w Komisariacie Policji Szczecin Nad Odrą. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego przyznał się. Policjanci wystąpili z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Jednak bez względu na decyzję, jaka zapadnie w tej sprawie mężczyzna i tak trafi do aresztu, gdyż poszukiwany był on listem gończym.

Za przestępstwo, które zarzucane jest mężczyźnie, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP w Szczecinie)

Powrót na górę strony