Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Działania Policji na terenach przygranicznych

Data publikacji 30.11.2009

Zlikwidowana dziupla samochodowa, odzyskane skradzione luksusowe BMW, zabezpieczone 3 motory krosowe, zatrzymane 3 osoby poszukiwane i 3 osoby podejrzewane o przestępstwa narkotykowe – to efekt działań Policji na terenie powiatu zgorzeleckiego.

Policjanci wydziałów kryminalnego i ruchu drogowego KWP we Wrocławiu, wspierani przez funkcjonariuszy z komendy powiatowej w Zgorzelcu, przeprowadzili w ciągu dwóch minionych dni działania na terenie powiatu zgorzeleckiego

Policjanci ustalili miejsca pobytu i zatrzymali 3 osoby poszukiwane, w tym jedną do odbycia kary. Cała trójka wpadła na terenie gminy Bogatynia. Zatrzymano także 3 osoby podejrzewane o przestępstwa narkotykowe. Przy zatrzymanych i w ich mieszkaniach funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie kilkadziesiąt porcji metamfetaminy i marihuany.

Ponadto na jednej z posesji funkcjonariusze zlikwidowali dziuplę samochodową, w której znaleźli luksusowe BMW o wartości około 200 tys. złotych, skradzione w Niemczech. Na miejscu zabezpieczono również tablice rejestracyjne, pochodzące z kradzieży dokonanej we wrześniu br., oraz fotele przednie i podzespoły pochodzące z innych, prawdopodobnie kradzionych aut. W innych miejscach policjanci zabezpieczyli także 3 motory krosowe, co do których zachodzi podejrzenie, że także pochodzą z kradzieży.

(źródło: KWP we Wrocławiu)

Film Działania Policji na terenach przygranicznych

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Działania Policji na terenach przygranicznych (format flv - rozmiar 6.25 MB)

Powrót na górę strony