Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 07.12.2009

Policjanci z Wrocławia i z Głogowa zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Jeden z nich miał przy sobie 700 porcji marihuany, blisko 1 tys. porcji amfetaminy oraz 100 tabletek ekstazy, w mieszkaniu drugiego funkcjonariusze znaleźli 2,5 tysiąca porcji amfetaminy. Mężczyzna ukrył narkotyki w lodówce i w szafkach kuchennych.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok zbliżającego się radiowozu zaczęli okazywać zdenerwowanie. Jak się wkrótce okazało, jeden z nich, 19 - latek, miał przy sobie narkotyki. Policjanci znaleźli przy nim ponad 700 porcji marihuany, blisko tysiąc porcji amfetaminy oraz 100 tabletek ekstazy. Środki odurzające zostały zabezpieczone.


Teraz policjanci wyjaśniają, skąd 19 - latek posiadał takie ilości narkotyków. Za udzielanie innej osobie środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Z kolei głogowscy policjanci z wydziału kryminalnego już od pewnego czasu obserwowali 30-letniego mieszkańca Głogowa. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli ponad 2500 porcji amfetaminy. Część narkotyków ukryta była w lodówce, część znajdowała się w kuchennych szafkach. Mężczyzna został zatrzymany.

Decyzją sądu 30-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.

(źródło: KWP we Wrocławiu)
 

Powrót na górę strony