Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani na gorącym uczynku

Data publikacji 15.12.2009

Kryminalni z Radomia wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Radomiu, realizując własne materiały operacyjne, zatrzymali na gorącym uczynku dwóch poszukiwanych sprawców włamań i kradzieży. Sąd Rejonowy w Radomiu zastosował wobec mężczyzn tymczasowy areszt na trzy miesiące.

W ubiegłym tygodniu o godz. 20:00 policjanci z wydziału kryminalnego KMP w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 30 lat, zaraz po tym jak włamali się i okradli dom.

Podczas przeszukania zatrzymanych policjanci znaleźli, w samochodzie należącym do jednego ze sprawców, ukryty worek, w którym znajdowała się biżuteria i sprzęt elektroniczny. W mieszkaniach podejrzanych funkcjonariusze znaleźli kolejne przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniami do mieszkań, których dokonano od października do grudnia 2009 roku na terenie podległym KMP w Radomiu. Były to między innymi: biżuteria, specjalistyczne narzędzia medyczne, szkatułki, monety, sprzęt elektroniczny oraz pieniądze.

Przy jednym ze sprawców znaleziono i zabezpieczono susz roślinny oraz tabletki psychotropowe.

Sąd Rejonowy w Radomiu zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Sprawa ta ma charakter rozwojowy.

(źródło: KWP w Radomiu)

Film Zatrzymani na gorącym uczynku

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymani na gorącym uczynku (format flv - rozmiar 6.53 MB)

Powrót na górę strony