Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołaj odwiedził dzieci

Data publikacji 19.12.2009

Dziś w Komendzie Stołecznej Policji odbyła się miła uroczystość z okazji „Mikołajek”. W budynku komendy pojawiły się dzieci policjantów, którzy zginęli w trakcie pełnienia służby. Podczas spotkania dzieciom oraz rodzicom i opiekunom wręczono świąteczne paczki z prezentami z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W ceremonii wziął udział m.in. Komendant Stołeczny Policji insp. Adam Mularz oraz znani aktorzy Piotr Adamczyk i Tomasz Karolak.

Na zaproszonych gości w holu komendy czekały śnieżynki oraz policyjne maskotki, które wprowadzały wszystkich uczestników na Białą Salę. O świąteczny nastrój zadbał policyjny chór, który wykonywał kolędy. W uroczystości wzięło udział ponad 40 dzieci wraz z rodzicami.

Na początku wszystkich zgromadzonych serdecznie powitał Komendant Adam Mularz, wiceprzewodniczący policyjnych związków zawodowych i ksiądz kapelan. Później znani i lubiani aktorzy odczytali wiersze ks. Twardowskiego.

Po wysłuchaniu wierszy dzieci wywołały Mikołaja, który w towarzystwie śnieżynek przybył specjalnie na tę uroczystość. Po przywitaniu się z najmłodszymi Mikołaj wręczył świąteczne prezenty. Radości i uśmiechów na twarzach dzieci nie było końca. Każde dziecko otrzymało świąteczną paczkę. Aktorzy nie szczędzili sympatii maluchom i rozdawali autografy na specjalnych kartach przygotowanych przez Komendę Stołeczną.

Aktorzy, Mikołaj oraz komendant wykonali pamiątkowe zdjęcia wraz z zaproszonymi małymi uczestnikami spotkania.Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkową fotografię, która zakończyła mikołajkowe spotkanie.

 

(źródło KSP)

Powrót na górę strony