Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelała w hotelu

Data publikacji 23.12.2009

Policjanci z warszawskiej Ochoty zatrzymali 60-letnią Annę K. Kobieta w jednym z hoteli na terenie dzielnicy strzelała z broni gazowej. Zatrzymana była bardzo agresywna w stosunku do interweniujących funkcjonariuszy. Badanie wykazało u niej 0,6 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście, ani obsłudze hotelu, ani gościom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed 11:00 w jednym z hoteli na terenie dzielnicy Ochota. Kobieta siedząca w lokalu niespodziewanie wyciągnęła z torebki broń i oddała strzał. Ochrona hotelu poprosiła o interwencję Policję.

Na miejsce skierowano natychmiast policyjną załogę z Ochoty. Funkcjonariusze zatrzymali 60-letnią Annę K. i zabezpieczyli broń, na którą jak się okazało nie posiadała zezwolenia. Kobieta była bardzo agresywna w stosunku do interweniujących i nie chciała podać swoich danych osobowych. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u niej 0,6 promila alkoholu w organizmie. Noc spędziła w policyjnym areszcie.

Wczoraj policjanci z dochodzeniówki wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec Anny K. tymczasowego aresztu. Dzisiaj o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi jej kara pozbawienia wolności do 8 lat.

(źródło: KSP)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja