Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dziupla i kradzione samochody

Data publikacji 23.12.2009

Policjanci zlikwidowali dziuplę, w której znajdowały się samochody skradzione na terenie Dolnego Śląska i Niemiec. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 31-letniego mężczyznę, podejrzewanego o kradzieże aut.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy na terenie gminy Świdnica ujawnili "dziuplę", w której znajdowały się 4 skradzione samochody. Samochody wysokiej klasy Audi A3, VW Tuareg, Renault Megane skradzione zostały na terenie Dolnego Śląska, natomiast trzeci samochód Audi TT skradziono na terenie Niemiec. VW Tuareg został odnaleziony przez policjantów w częściach, przygotowanych do sprzedaży. Wartość pojazdów oszacowano na kwotę około 400 tys. zł. Samochody zostały zabezpieczone. W najbliższym czasie przekazane zostaną właścicielom.

W tej sprawie policjanci zatrzymali 31-latka, mieszkańca gminy Świdnica, podejrzewanego o kradzieże pojazdów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

(źródło: KWP we Wrocławiu)
 

Powrót na górę strony