Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginioną staruszkę

Data publikacji 20.12.2006

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 82-letniej kobiety. Staruszka wyszła wczoraj z domu i ślad po niej zaginął. Funkcjonariusze po czterech godzinach poszukiwań odnaleźli mieszkankę miejscowości Borek Stary (gm. Tyczyn) w lesie, prawie 3 km od domu.

O zaginięciu kobiety policjanci zostali powiadomieni wczoraj około godz. 23:15. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. W akcję zaangażowanych było dziewięciu policjantów, ośmiu strażaków, członkowie rodziny oraz policyjny pies tropiący.

Z ustaleń policji wynikało, że po południu pod nieobecność domowników, starsza kobieta wyszła z domu ze swoim psem. Gdy po kilku godzinach nie powróciła, rodzina rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Działania te nie przyniosły rezultatu, dlatego zaginięcie zgłoszono policji.

Po czterech godzinach intensywnych poszukiwań policjanci odnaleźli zaginioną kobietę. W lesie, który przeczesywali, usłyszeli szczekającego psa zaginionej. Idąc tym tropem odnaleźli staruszkę. Kobieta błąkała się prawie 3 km od domu. Pomimo niskiej temperatury i odległości jaką przebyła zaginiona, jej stan zdrowia był dobry. Staruszkę przekazano pod opiekę rodzinie.

Powrót na górę strony