Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki chowali w dworcowej latarni

Data publikacji 20.12.2006

Dwóch dilerów narkotykowych zatrzymali stołeczni wywiadowcy wspólnie z funkcjonariuszami z Nasielska. Jak się okazało, za schowek służyła dilerom latarnia dworcowa.

Gdy tylko do Policji dotarła informacja, że w rejonie dworca PKP w Nasielsku dwóch mężczyzn handluje środkami odurzającymi, natychmiast na miejsce skierowano patrol stołecznych wywiadowców. O całej sprawie powiadomiono również miejscowych funkcjonariuszy. Tuż przed 19.00 wspólnie zaczęli sprawdzać wskazany rejon. Policjanci wiedzieli, że szukają młodych ludzi w wieku około 20-25 lat, wysokich i szczupłej budowy ciała.

Już po kilkunastu minutach zauważyli mężczyzn odpowiadających podanemu rysopisowi. Zachowywali się bardzo nerwowo, cały czas rozglądali się dookoła. Bez chwili zwłoki policjanci podeszli do nich i poprosili o przedstawienie dokumentów. Okazało się, że są to Robert K. (l. 18) i Adam P. (l. 26).

Po dokładnym rozpytaniu, jeden z zatrzymanych przyznał się, że narkotyki ukrył na dworcu. Schowkiem okazała się dworcowa latarnia. Gdy policjanci sprawdzili opisane miejsce, znaleźli tam 3,5 grama amfetaminy, 5 gram marihuany i pięć pustych torebek foliowych.

Mężczyzn natychmiast przewieziono do Komisariatu Policji w Nasielsku i umieszczono w policyjnej izbie zatrzymań. Robert K. i Adam P. odpowiedzą najprawdopodobniej za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Grozi im do nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony