Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójca 33-letniej kobiety zatrzymany

Data publikacji 20.12.2006

Policjanci z Komendy Miejskiej w Rzeszowie zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 33-letniej Małgorzaty L. Zwłoki kobiety zostały odnalezione wczoraj po południu. Już wtedy 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego był w rękach policji, bo informacje zgromadzone przez funkcjonariuszy wskazywały na jego związek z zaginięciem. Wczoraj wieczorem podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zbrodni.

Od soboty trwały poszukiwania mieszkanki podrzeszowskiej wsi Bratkowice. Kobieta wyszła w piątek wieczorem z pracy i ślad po niej zaginął. Policjanci brali pod uwagę kilka wersji zaginięcia. Badając je odtworzyli ostatnie dni i godziny jej życia. W toku tych działań objęli podejrzeniem 27-letniego mężczyznę, który był jedną z ostatnich osób, z którą spotkała się kobieta w dniu zaginięcia. Jeszcze we wtorek mężczyzna został zatrzymany.

Wczoraj przed godz. 14. w miejscowości Bzianka pod Rzeszowem odnaleziono zwłoki kobiety. Zebrane ślady na miejscu zdarzenia potwierdziły podejrzenia policyjnych śledczych. Wczoraj wieczorem zatrzymanemu postawiono zarzut zabójstwa. Podejrzany przyznał się do zbrodni.

Powrót na górę strony