Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lubuscy policjanci grają z Owsiakiem

Data publikacji 07.01.2010

Lubuscy policjanci po raz kolejny pomagają Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy włączając się w miejskie imprezy w ramach XVIII Finału Orkiestry. Będą na Orkiestrowych scenach.

Przed nami kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego wzorem wcześniejszych lat, wolontariusze będą zbierać dobrowolne datki na ulicach wielu miejscowości. Aby zadbać o ich bezpieczeństwo, krośnieńscy policjanci przeprowadzą szkolenia dla kwestujących.

W niedzielę /10. 01 br./ przed rozpoczęciem kwesty w Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim oraz w Komisariacie Policji w Gubinie policjanci spotkają się z osobami, które będą zbierały dobrowolne datki i przypomną kilka podstawowych zasad, które zwiększą ich bezpieczeństwo.

Podkom. Piotr Wiśniewski z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. pojawi się na miejskich imprezach w Gorzowie Wlkp., aby wylicytować kilka wyjątkowych przedmiotów na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka (w godz. 12-14 na Starym Rynku w Gorzowie Wlkp.) (po godz. 16.00 w Kupcu Gorzowskim).

Entuzjastów graffiti zainteresuje bez wątpienia informacja o tym, że w ramach licytacji będzie można zakupić dwa płótna z graffiti wykonane przez uczestników XV Przystanku Woodstock w Kostrzynie n/O. W minionych latach wspomniane płótna cieszyły się dużą popularnością. Jest też coś dla zbieraczy policyjnych gadżetów - będzie można zlicytować maskotki lubuskiej Policji – tygryski LUPO, a także policyjny parasol i kubki. Hitem będą koszulki z napisem „I love POLICJA LUBUSKA”.

Wszystkie przedmioty przeznaczone do licytacji można obejrzeć na stronie Wydziału Prewencji KWP w Gorzowie Wlkp. www.prewencja.lubuska.policja.gov.pl

W Świebodzinie od godziny 16.00 na ul. Wałowej  między wolontariuszami będzie można spotkać maskotkę lubuskich policjantów – tygrysa LUPO, a od godziny 19.00 rozpocznie się przygotowany przez świebodzińskich policjantów pokaz - „Zatrzymanie niebezpiecznych bandytów”.

Serdecznie zapraszamy do licytowania policyjnych gadżetów i życzymy bezpiecznego Finału.

(źródło: KWP w Gorzowie Wlkp)
 

Powrót na górę strony