Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Telewizyjne dekodery sprzedawał na aukcji internetowej

Data publikacji 07.01.2010

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z warszawskiej Ochoty zatrzymali 32-letniego Dariusza B. i zabezpieczyli w jego mieszkaniu 7 dekoderów telewizji cyfrowej oraz 16 kart dekodujących. Mężczyzna na jednej z aukcji internetowych, oferował do sprzedaży dekodery, które nie były jego własnością. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Ochoty zatrzymali 32-letniego Dariusza B.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna na jednej z aukcji internetowych, oferował do sprzedaży, dekodery telewizji cyfrowej. 32-latek nie był ich właścicielem. Urządzenia pochodziły od tzw. słupów, czyli osób, które na ich użytkowanie podpisały umowy z operatorem. Jednak z umowy tej nie wywiązały się. Za niewielką kwotę odsprzedawały dekodery Dariuszowi B., który wystawiał je na aukcjach internetowych. Urządzenia tego typu nie są dostępne w wolnej sprzedaży.

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli 7 dekoderów cyfrowych, a także 16 kart dekodujących.

Dariusz B. już usłyszał zarzuty paserstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KSP)
 

Film Telewizyjne dekodery sprzedawał na aukcji internetowej


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Telewizyjne dekodery sprzedawał na aukcji internetowej (format flv - rozmiar 2.71 MB)

Powrót na górę strony