Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył się w podwieszanym suficie

Data publikacji 18.01.2010

Planował kolejne włamanie do boksu w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej. Na szczęście, zarejestrowały go kamery monitoringu sklepowego. 23-latek w obawie przez przyłapaniem, ukrył się przed policjantami w suficie podwieszanym. Wypatrzyli go policjanci z Lesznowoli. Nie miał dokumentów. W Polsce przebywał nielegalnie. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu w Warszawie znaleziono 200 g marihuany. Dziś sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu.

Od czterech miesięcy policjanci z Lesznowoli poszukiwali mężczyzny podejrzewanego o włamanie do jednego z boksów w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej. Gdy w weekend wytypowany mężczyzna próbował kolejny raz włamać się do boksu, zarejestrowały go kamery monitoringu. Pracownicy ochrony natychmiast powiadomili Policję. Rozpoczęło się poszukiwanie młodego człowieka. Sprawdzono teren hali i właśnie tam w suficie podwieszanym odnaleziono ukrytego obywatela Wietnamu.

Mężczyznę zatrzymano. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Dokumentów nie znaleziono również w wynajmowanym przez niego mieszkaniu w Warszawie. Znaleziono natomiast ukryte w worku 200 g marihuany. Narkotyki zabezpieczono. 23-latek usłyszy prawdopodobnie zarzuty kradzieży z włamaniem, usiłowania włamania, posiadania narkotyków, a w związku z nielegalnym pobytem wszczęta zostanie procedura deportacyjna.

Dziś sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu.

(źródło: KSP)
 

Powrót na górę strony