Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zdemolowali bar i grozili policjantowi

Data publikacji 28.12.2006

Policjanci z Działdowa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy wczoraj zdemolowali lokalny bar. Jeden z zatrzymanych odpowie także za znieważenie funkcjonariusza.

Wczoraj ok. 22.00 dyżurny komendy policji przyjął zgłoszenie o awanturze w jednym z barów w Działdowie. Jak wynikało z relacji świadków, trzej młodzi mężczyźni najpierw zaczepiali innych klientów, tłukli szklanki, przewracali stoliki i krzesła. Na koniec wybili szybę w oknie i uciekli. Właściciel wycenił starty na 1.5 tys. zł.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawców - byli pijani. 22-letni Maciej G. podczas zatrzymania był bardzo agresywny. Wyzywał jednego z policjantów, usiłował go uderzyć i groził mu śmiercią.

Młodzi mieszkańcy Działdowa trafili do policyjnego aresztu. Zostanie im przedstawiony zarzut zniszczenia mienia oraz zakłócania ładu i porządku publicznego, za co grozi do 5 lat więzienia. Dodatkowo Maciej G. odpowie za znieważenie funkcjonariusza oraz groźbę pozbawienia życia, za co czeka go kara do 3 lat więzienia.

Powrót na górę strony