Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pokonali strażników miejskich, zwycięzcami strażacy

Data publikacji 20.02.2010

21 drużyn wzięło udział w II Halowych Mistrzostwach Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji. Niekwestionowanymi zwycięzcami turnieju była drużyna komendy miejskiej PSP w Warszawie. Honor policjantów obronili zawodnicy z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, którzy stanęli na 3. miejscu podium. Drugą pozycję zajęli zawodnicy Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Mistrzostwa otwierał Komendant Główny Policji gen. insp. Andrzej Matejuk.

Po rozegraniu 45 spotkań fazy grupowej najlepsi mundurowi przystąpili do boju o medale. Do pojedynku o trzecie miejsce stanęła drużyna Centrum Szkolenia Policji i Straży Miejskiej. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo odniosła drużyna z Legionowa i na szyjach policjantów zawisły brązowe medale.

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła drużyna reprezentująca KM PSP m.st. Warszawy, która w finałowym spotkaniu pokonała 3:2 reprezentację Szkoły Głównej Straży Pożarnej. Starcie na szczycie potwierdziło wielkie zamiłowanie „strażackiej braci” do piłki nożnej. Stając na najwyższych podiach strażacy udowodnili, że są w wielkiej formie a duch rywalizacji nie jest im obcy.

Nagrody podczas zakończenia turnieju wręczał zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Waldemar Jarczewski.

Organizatorem imprezy byli: Komenda Głowna Policji, Urząd Dzielnicy Praga, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów, Zarząd w Warszawie CBŚ KGP.

Powrót na górę strony