Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził, że wysadzi ich w powietrze

Data publikacji 24.02.2010

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj. zatrzymali mężczyznę, który odcinając przewód butli z gazem groził swoim najbliższym pozbawieniem życia. Po policyjnej interwencji okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

Wszystko wydarzyło się 20 lutego br. kiedy matka pojechała odwiedzić syna. Ten był pod wpływem alkoholu. W wyniku rodzinnych nieporozumień pijany mężczyzna chwycił za butlę z gazem i odciął jej przewód, grożąc w ten sposób bratu i matce wysadzeniem w powietrze. Pijany mężczyzna dodatkowo w dłoniach trzymał widły i wykrzykując odgrażał się, że jeśli ktoś się do niego zbliży, on zrobi krzywdę sobie i innym.

Na miejsce wezwano Policję. Po tym jak policjanci przyjechali na miejsce interwencji, mężczyzna w dalszym ciągu stwarzał niebezpieczeństwo dla siebie i innych - trzymał widły przy własnej szyi. Jak później wyjaśnił – zrobił to, by nastraszyć matkę. Próbował jeszcze uciec przez posesję sąsiadów ale został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań.  Jak się okazało, mieszkaniec Dobiegniewa figurował w policyjnym rejestrze, jako poszukiwany.

28-latek został tymczasowo aresztowany.

(źródło: KWP w Gorzowie Wlkp)

 

Powrót na górę strony