Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler w areszcie

Data publikacji 27.02.2010

Na wniosek bytomskich śledczych do tymczasowego aresztu trafił 25-letni diler narkotykowy. Przy podejrzanym o posiadanie i handel narkotykami, kryminalni ujawnili różnego rodzaju narkotyki oraz pistolet gazowy, który posiadał bez zezwolenia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Bytomiu zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące zatrzymanego przez policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu 25-letniego mieszkańca ulicy Hlonda. W zajmowanym przez niego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 40 gram marihuany, 27 działek dilerskich amfetaminy, blisko 3 gramy haszyszu oraz 81 tabletek ecstasy, a także woreczki strunowe, wagę elektroniczną oraz akcesoria służące do porcjowania narkotyków. W mieszkaniu znaleziono również pistolet gazowy z amunicją.

Zatrzymany 25-latek od jakiegoś czasu był obserwowany przez policjantów i kompletnie nie spodziewał się zatrzymania. Przyznał się do posiadania narkotyków, zaprzeczając jednocześnie, że jest dilerem. Śledczy zgromadzili jednak dowody świadczące o tym, że udzielał narkotyków innym osobom.

Podejrzanemu o posiadanie oraz handel środkami odurzającymi, a także o posiadanie bez zezwolenia broni gazowej, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP w Katowicach)

Powrót na górę strony