Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za próbę gwałtu

Data publikacji 17.01.2007

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podejrzewanego o usiłowanie zgwałcenia. Mężczyzna napadł na 43-letnią kobietę w lesie. Kobieta obroniła się zadając napastnikowi cios w głowę konserwą, którą wcześniej kupiła w sklepie. O zdarzeniu natychmiast powiadomiła policję.

Kobieta wracała do domu z zakupów. W lesie, przez który prowadzi droga zauważyła, że idzie za nią mężczyzna. Po chwili mężczyzna zaatakował ją przewracając na ziemię. Próbował zerwać z niej ubranie. Broniąc się, kobieta podniosła z ziemi jedną z zakupionych wcześniej konserw i zadała napastnikowi cios w głowę. Wykorzystując jego zaskoczenie, uwolniła się i pobiegła do domu.

Policjanci ustalili kim mógł być ten napastnik i natychmiast zaczęli poszukiwania. Przeszukali miejsce napadu i pobliskie zabudowania. Mężczyznę znaleźli w szopie, gdzie ukrył się przed policjantami, ryglując drzwi wejściowe do budynku. Na żądanie policjantów otworzył je. Został zatrzymany i przewieziony do jasielskiej komendy. Tu sprawdzono jego tożsamość. Okazało się, że jest mieszkańcem jednej z podjasielskich wsi i ma 23 lata. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.
Powrót na górę strony