Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzylatek odnaleziony

Data publikacji 25.03.2010

Choszczeńscy policjanci poszukiwali małego chłopca, który zgubił się opiekunce. Do poszukiwań zaangażowani zostali wszyscy funkcjonariusze pełniący w tym czasie służbę patrolową. Zaginiony maluch odnalazł się w sklepie - usnął na półce z towarem.

Wczoraj przed południem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie odebrał telefoniczne zgłoszenie zaginięcia 3-letniego Kamila. Opiekunka chłopca - mieszkanka Choszczna - wybrała się z dzieckiem na zakupy do jednego z miejscowych marketów. Kobieta, robiąc zakupy, przez chwilę nie zwracała na niego uwagi. Właśnie wtedy Kamil zniknął jej z pola widzenia.

Zaniepokojona, próbowała samodzielnie odnaleźć chłopca. Nikt z personelu sklepu i klientów robiących w tym czasie zakupy nie widział chłopca.

Po bezskutecznych poszukiwaniach dziecka na własną rękę, zrozpaczona opiekunka zdecydowała się zawiadomić Policję. Do działań skierowano wszystkie dostępne patrole.

Niespełna 30 minut później dyżurny KPP Choszczno otrzymał telefon od pracownicy sklepu o odnalezieniu chłopca. Ekspedientka poinformowała, że na jednym z regałów z towarem zauważyła wystające dziecięce buty. Gdy sprawdziła dokładnie, okazało się, że zagubiony chłopiec położył się na półce i zasnął. Najwyraźniej znużyły go długotrwałe zakupy.

(źródło: KWP Szczecin)

 

Powrót na górę strony