Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ENA wpadł na Pradze Północ

Data publikacji 21.04.2010

Poszukiwano go Europejskim Nakazem Aresztowania, listem gończym, nakazem doprowadzenia i postanowieniem o ustalenie miejsca pobytu. Na swoim koncie ma rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, oszustwo i niepłacenie alimentów. Dzielnicowi znaleźli jego kryjówkę w jednym z mieszkań na Pradze Północ. 38-latka osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

Informacja o tym, że w jednym z mieszkań na Pradze może przebywać poszukiwany mężczyzna trafiła do dzielnicowych wykonujących właśnie obchód swojego rejonu. Postanowili to sprawdzić. Gdy zapukali do drzwi lokalu, otworzył je 38-letni Jerzy G.

Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna od listopada 2008 r. poszukiwany był przez sąd rejonowy w Gdyni nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego, od lutego 2009 r. przez ten sam sąd listem gończym, a od listopada 2009 r. przez warszawski sąd okręgowy Europejskim Nakazem Aresztowania. Jerzy G. ma na swoim koncie rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, oszustwo oraz niepłacenie alimentów.

38-latek został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. W najbliższym czasie zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony
Polska Policja