Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono blisko 2 kg amfetaminy

Data publikacji 28.06.2010

Policjanci Centralnego Biura Śledczego czekali na mieszkańca Chełmży w pobliżu jego samochodu. W aucie znaleźli prawie 2 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości około 40 tys. zł. Teraz kryminalni będą sprawdzać do kogo miały trafić narkotyki i skąd miał je mężczyzna, który został już tymczasowo aresztowany.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego od pewnego czasu obserwowali vw golfa. Stał zaparkowany na jednej z ulic Chełmży (pow. toruński). Wcześniej otrzymali informację, że w aucie tym mogą być narkotyki. Policjanci CBŚ razem z funkcjonariuszami z Chełmży zabezpieczyli vw. Wewnątrz auta były prawie 2 kilogramy amfetaminy, których czarnorynkową wartość oszacowano na około 40 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali mieszkańca Chełmży, który korzystał z tego samochodu. Prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat więzienia. Sąd zdecydował o aresztowaniu 34-latka na 3 miesiące. Teraz policjanci będą sprawdzać do kogo miały trafić te narkotyki i skąd miał je aresztowany mężczyzna.

(KWP w Bydgoszczy / js)

Powrót na górę strony