Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 3 tys. porcji amfetaminy w torbie po chipsach

Data publikacji 13.07.2010

Policjanci z Jawora zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. W samochodzie, którym poruszali się zatrzymani, funkcjonariusze ujawnili ponad 3 tys. porcji amfetaminy. Mężczyźni trafili już do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają skąd mężczyźni mieli narkotyki i gdzie miały one trafić.

Funkcjonariusze z Jawora, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali citroena do kontroli. W samochodzie było trzech mężczyzn ( 28, 30 i 33 l.), którzy, jak się okazało, są mieszkańcami Jawora oraz Fromborka. Podczas kontroli policjanci znaleźli ukrytą w bagażniku amfetaminę - ponad 3 tys. porcji. Narkotyki zapakowane były w torbę foliową po chipsach. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd zatrzymani mieli narkotyki i gdzie miały one trafić.

To kolejny sukces policjantów z Jawora zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Od początku roku funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 7 tys. porcji amfetaminy i marihuany.

Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3, a w przypadku, gdy przedmiotem czynu jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Za handel środkami odurzającymi grozi do 8, a w przypadku znacznej ilości nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / js)

Powrót na górę strony