Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pracownicy okradli firmę na prawie 300 tys. złotych

Data publikacji 15.07.2010

Kryminalni ze Starych Babic zatrzymali pięciu sprawców kradzieży. Pracownicy jednego z magazynów mieszczących się na terenie gminy Błonie dokonali kradzieży artykułów spożywczych, chemicznych i alkoholowych – wartość skradzionego towaru to 270 tys. złotych. Wczoraj prokurator zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Pod koniec maja detektywi z komendy w Starych Babicach uzyskali informację o kradzieży towaru z jednego z magazynów na terenie gminy Błonie. Łupem padły artykuły spożywcze, chemiczne i alkoholowe. Suma strat przekroczyła ponad 270 tys. złotych.

Informacje uzyskane w czasie prowadzenia sprawy wskazywały, że sprawcami są pracownicy magazynu. W kradzież zamieszani byli magazynierzy, kierowcy i kierownik. Kryminalni zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 25 do 43 lat. Podczas przeprowadzonych przeszukań, policjanci odzyskali część skradzionego towaru.

Wczoraj prokurator zastosowała wobec Krzysztofa M., Andrzeja Ś., Dariusza S., Łukasza B. i Dawida W. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(KSP / pp)
 

Powrót na górę strony