Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci grają Jabulani!

Data publikacji 22.07.2010

Trafiła w ręce Policji prosto z południowej Afryki! Ma niespełna dwa miesiące, a już brała udział w tegorocznym Mundialu. O czym mowa? Jabulani – piłka, która będzie przemierzać boisko piłkarskie podczas niedzielnego meczu: policjanci kontra gwiazdy. Komu przyniesie szczęście?!

Piąty Przystanek PaT rozpoczęty! W trakcie oficjalnego otwarcia programu, z rąk współorganizatora przekazano Policji piłkę Jabulani. W niedzielę zagrają nią policjanci i gwiazdy podczas charytatywnego meczu na rzecz powodzian.

W policyjnej drużynie wystąpi Komendant Główny Policji - gen.insp. Andrzej Matejuk oraz m.in. funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego i Komendy Stołecznej Policji. Mecz zaplanowany jest w ramach tegorocznego Święta Policji. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00 na stadionie DOSIR, przy ul. Kawęczyńskiej.

Jabulani przyjechała prosto z tegorocznego Mundialu. Piłkę z autografami gwiazd i szefa Policji będzie można wylicytować w trakcie piłkarskiego spotkania. Cały dochód z licytacji przeznaczony będzie na konto osób poszkodowanych przez tegoroczną powódź.

Wspaniały pojedynek, dobra zabawa i wiele emocji – to wszystko podczas niedzielnego meczu! Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania drużynom. Komu tym razem Jabulani przyniesie szczęście?

Paulina Siwak

Powrót na górę strony