Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na mecz charytatywny Gwiazdy vs. Policja

Data publikacji 22.07.2010

Rywalizacja piłkarska, na murawie boiska gwiazdy sportu, politycy, aktorzy i policjanci, a w przerwie pokaz sprawności bojowej policjantów CBŚ i występ gwiazd polskiej piosenki - to tylko część atrakcji, w których będzie można uczestniczyć w niedzielę (25 lipca br.) podczas charytatywnego meczu piłkarskiego - reprezentacja Policji vs. reprezentacja Gwiazd. Z pewnością na stadionie nie zabraknie gorącej atmosfery i wielu sportowych emocji. Serdecznie zapraszamy.

Gala piłki nożnej w ramach obchodów Święta Policji odbędzie się 25 lipca br. na stadionie DOSIR, przy ul. Kawęczyńskiej 44. Rozpocznie się o godz. 16.00 pokazem musztry i parady Orkiestry Reprezentacyjnej Policji. Następnie na płycie boiska odbędzie się występ grupy tanecznej - Bell Arto Cheeleaders. O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz.

Po stronie gwiazd zagrają m.in. Dariusz Dziekanowski – kapitan drużyny, Stefan Majewski – były trener reprezentacji Polski, Roman Kosecki – poseł na Sejm, Grzegorz Skrzecz – brązowy medalista Mistrzostw Świata i Europy w boksie, Jan Krzysztof Bielecki – były premier, Piotr Zelt – aktor oraz Dorota Stalińska – jedyna kobieta na boisku, zdobywczyni bramki w zeszłorocznym meczu. Kapitanem drużyny policyjnej będzie gen. insp. Andrzej Matejuk Komendant Główny Policji, w zespole którego zagrają policjanci Komendy Głównej Policji, Komendy Stołecznej Policji, Centrum Szkolenia Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Trenerem drużyny Gwiazd jest Jerzy Engel, natomiast drużynę policyjną trenuje Andrzej Kuczyński, którego wspiera honorowy trener Andrzej Strejlau.

Piłkarskie zmagania na murawie komentował będzie Henryk Urbaś – komentator sportowy.

W przerwie meczu odbędzie się pokaz sprawności bojowej policjantów Centralnego Biura Śledczego oraz licytacja przedmiotów przekazanych na aukcję na rzecz powodzian organizowaną przez Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej. Na licytacji wystawione zostaną m.in. piłka Jabulani, piłka przekazana przez PZPN, pióro - dar Komendanta Stołecznego Policji, koszulki obu drużyn z podpisami.

Po zakończeniu meczu zapraszamy wszystkich na występ gwiazd polskiej piosenki. Nastąpi także przekazanie dochodu z licytacji na rzecz powodzian z gminy Limanowa.

Przez cały czas trwania imprezy będzie można oglądać specjalistyczny sprzęt policyjny.
 

(js)

Powrót na górę strony