Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

17 podstaw poszukiwań – w tym Europejski Nakaz Aresztowania

Data publikacji 23.07.2010

Policjanci z II Komisariatu Policji w Słupsku zatrzymali poszukiwanego od czterech lat 33-letniego mieszkańca tego miasta. Za słupszczaninem wydano m.in. dwa Europejskie Nakazy Aresztowania. Sądy i prokuratura na terenie niemal całego kraju wystawiły za nim łącznie 17 podstaw poszukiwawczych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zajmowali się poszukiwaniami 33-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne przestępstwa kryminalne, kredytowe i podrobienia dokumentów. Sądy i prokuratura na terenie niemal całego kraju wystawiły za nim łącznie 17 podstaw poszukiwawczych, w tym dwa Europejskie Nakazy Aresztowania.

Zajmując się tą sprawą funkcjonariusze ustalili, że w 2006 roku słupszczanin uciekł z kraju za granicę. Kilka dni temu śledczy uzyskali informację, że najprawdopodobniej przebywa on w powiecie słupskim. Został zatrzymany na jednej z posesji. Był całkowicie zaskoczony widokiem kryminalnych. Trafił prosto do policyjnego aresztu.

(KWP w Gdańsku / pp)
 

Powrót na górę strony