Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę

Data publikacji 30.07.2010

Przez kilka godzin policjanci i strażacy poszukiwali 93-letniej kobiety, która zaginęła wczoraj po południu. Funkcjonariusze przeszukali kompleks leśny i okoliczne pola. Tuż po godz. 22.30 odnaleźli zaginioną w zaroślach, kilometr od domu.

Wczoraj tuż po godz. 16:00 dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 93-letniej mieszkanki Jarosławia, która przebywała wraz ze swoją rodziną w domku letniskowym w miejscowości Radawa.

Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta wyszła z domku w nieznanym kierunku i do momentu zgłoszenia na Policję, nie powróciła do miejsca zamieszkania. Z powodu wieku i  zważywszy na fakt, że zaginiona nie była zdolna do samodzielnej egzystencji, natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Do akcji zaangażowano 8 policjantów, 10 strażaków i psa tropiącego.

Około godz. 22:30, podczas przeczesywania kompleksu leśnego, około kilometra od domku letniskowego, policjant zauważył kobietę kucającą w zaroślach. Była wystraszona i wyziębiona.

Na miejsce funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia. Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Teraz jest już pod opieką najbliższych.

(KWP w Rzeszowie / pp)
 

Powrót na górę strony