Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stręczyciel odpowie za swoje czyny

Data publikacji 24.08.2010

Za stręczycielstwo i sutenerstwo oraz zmuszanie do prostytucji odpowie 44-letni obywatel Bułgarii, którego zatrzymali kryminalni z komisariatu na warszawskiej Białołęce. Mężczyzna zmuszał 19-letnią mieszkankę tej dzielnicy do uprawiania nierządu. Zabrał jej również dowód osobisty. Dzisiaj sąd zadecyduje o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

Do komisariatu na warszawskiej Białołęce zgłosiła się kobieta. 19-latka miała obrażenia głowy i zasinienia. Jak się okazało, była bita przez obywatela Bułgarii, który zmuszał ją do uprawiania prostytucji na drodze w pobliżu Warszawy. Mężczyzna zabrał jej również dowód osobisty.

Kryminalni z Białołęki zorganizowali zasadzkę i zatrzymali mężczyznę na jednej z ulic na Tarchominie. Trafił do izby zatrzymań w komisariacie. Praska prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. 44-letniemu obywatelowi Bułgarii przedstawiono zarzuty stręczycielstwa i sutenerstwa, czerpania korzyści majątkowych z nierządu i ukrywania dokumentu tożsamości dziewczyny.

Sąd zadecyduje o środku zapobiegawczym. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP / pp)
 

Film Stręczyciel odpowie za swoje czyny

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Stręczyciel odpowie za swoje czyny (format flv - rozmiar 2.27 MB)

Powrót na górę strony