Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym

Data publikacji 26.08.2010

Policjanci z Elbląga szukają 24-letniego Tomasza Michalaka. Mężczyzna pobił swojego 1,5 rocznego syna. Chłopiec zmarł z powodu ciężkich obrażeń w miniony poniedziałek, w jednym z mieszkań w Elblągu. Poszukiwanemu listem gończym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Tomasz Michalak poszukiwany jest listem gończym wystawionym przez Sąd Okręgowy w Elblągu. Jeżeli mężczyzna usłyszy zarzut dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć, wówczas 24-latek najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu.

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego 24-latka o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 997, z tel. komórkowego 112.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl <http://www.elblag.policja.gov.pl/undefined/www.elblag.policja.gov.pl> ).

 (KWP w Olsztynie / pp)

Powrót na górę strony