Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego w Kołobrzegu

Data publikacji 30.08.2010

W miniony weekend na kortach przy ul. Sikorskiego 1 w Kołobrzegu odbył się Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego Par Deblowych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.

Turniej został objęty patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, Prezydenta Miasta Kołobrzeg oraz Starosty Kołobrzeskiego. Partnerami turnieju byli: Urząd Miasta w Kołobrzegu, Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu oraz NSZZ Policjantów.

W turnieju wzięły udział 42 osoby, a wśród nich m.in. Komendant Główny Policji gen. insp. Andrzej Matejuk, z-ca Komendanta Głównego nadinsp. Waldemar Jarczewski, I z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacek Fabisiak, Komendant Miejski Policji w Świnoujściu insp. Waldemar Ratajczak, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, v-ce Prezydent Sopotu Wojciech Fułek, Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, Komandor Marynarki Wojennej Andrzej Kowalski, Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy Policji podinsp. Rafał Łysakowski, gen. dyw. Wojska Polskiego Marek Samarcew, szef Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu Adam Kuc, oraz asp. szt. Adam Małecki i st. sierż. Monika Strąpoć - Małecka z KPP w Kołobrzegu.

Zarówno na otwarciu turnieju, jak i podczas wręczania nagród na jego zakończenie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Wojciech Olbryś.

W turnieju miejsca na podium zajęli:
 I m-ce Marek Kopczyński i Stanisław Krechowicz z Kołobrzegu;
 II m-ce gen. dyw. Marek Samarcew z Warszawy i Stanisław Koczerski;
 III m-ce gen. insp. Andrzej Matejuk i nadinsp. Waldemar Jarczewski z Warszawy;
 III m-ce Barbara i Grzegorz Płużyńscy.

W kategorii kobiet:
 I m-ce st. sierż. Monika Strąpoć - Małecka z KPP Kołobrzeg i mł. asp. Małgorzata Śliwińska z KMP Świnoujście;
 II m-ce Alicja Piasta z Warszawy i Katarzyna Nizioł z Kołobrzegu;
 III m-ce Urszula Gęsikowska z Warszawy i Bożena Ogińska z Kołobrzegu.

Podczas Turnieju przeprowadzono licytacje oraz zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrano łącznie 11390 złotych. Nadmienić trzeba, że była to już III edycja turnieju i z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich osób, zarówno startujących, jak i obserwujących ich zmagania.

(KWP w Szczecinie / łn)
 

Powrót na górę strony