Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany zabójca

Data publikacji 21.02.2007

Policjanci zatrzymali sprawcę brutalnego zabójstwa, do którego doszło ponad rok temu. Zatrzymany to 27-letni mieszkaniec Chełma, któremu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zabójstwa doszło w grudniu 2005 r. W jednym z mieszkań przy ul. Siedleckiej w Chełmie odbywała się impreza alkoholowa. W pewnym momencie uczestnik tej libacji zaatakował gospodarza. Był bardzo brutalny, bił ofiarę pięściami po całym ciele, deską po głowie, aż w końcu zadając nożem cios w gardło doprowadził do zgonu mężczyzny.
Chełmscy śledczy sprawdzali różne wątki tej sprawy, wielokrotnie weryfikowali wersje zdarzenia. Przesłuchano wielu świadków, typowano podejrzanych.
 
Przełom w śledztwie nastąpił w lutym b.r. Efekt pracy policjantów to zatrzymanie sprawcy brutalnego zabójstwa. 27-letni Mateusz M., mieszkaniec Chełma, przyznał się do zabójstwa i złożył w tej sprawie szczegółowe wyjaśnienia.
 
Został przedstawiony mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Dzisiaj został doprowadzony do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony