Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadły nieuczciwe ekspedientki

Data publikacji 17.09.2010

Mundurowi zatrzymali dwie ekspedientki, które okradały swojego pracodawcę. Najprawdopodobniej z firmowego magazynu pobierały więcej towaru niż wykazywały w księgach. Następnie sprzedawały go, a pieniędzmi dzieliły się ze sobą. Z ustaleń policjantów wynika, że w ciągu kilku miesięcy mogły w ten sposób „zarobić” nawet 100 tysięcy złotych.

Kryminalni z Nowego Dworu Mazowieckiego ustalili, że w jednej z nowodworskich firm może dochodzić do łamania prawa. Postanowili sprawdzić dokładnie te informacje. Okazało się, że dwie kobiety, prowadzące sklepik zakładowy, nie były uczciwe w stosunku do swojego pracodawcy. Grażyna B. (52 l.) oraz Emilia N. (34 l.) zostały zatrzymane do wyjaśnienia sprawy.

Obie pracowały w zakładowym sklepie przeznaczonym dla pracowników prywatnej firmy. Z ustaleń policjantów wynika, że od grudnia 2009 roku sprzedawały więcej towaru produkowanego przez zakład niż wykazywały to w księgach rachunkowych. Nadwyżką rzetelnie dzieliły się ze sobą.

Z zebranych materiałów wynika, że kobiety mogły w ten sposób zdobyć nawet 100 tysięcy złotych. Zatrzymane zostały już przesłuchane i usłyszały zarzuty kradzieży. Sprawę wyjaśniają nowodworscy policjanci. Decyzją prokuratora Grażyna B. oraz Emilia N. zostały objęte dozorem policyjnym.

(KSP / łn)

 

Powrót na górę strony