Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zainstalował w telefonie dziewczyny program szpiegowski

Data publikacji 19.11.2010

Był tak zazdrosny o swoją dziewczynę, że zainstalował w jej telefonie program szpiegowski. Każdy sms, który pokrzywdzona otrzymywała i wysyłała trafiał również do Mariusza K. Kobieta zorientowała się dopiero gdy zobaczyła bardzo wysoki rachunek za telefon. 35-latek w ten sposób chciał kontrolować swoją dziewczynę. Teraz nie ma już dziewczyny, a przez swoją zazdrość może spędzić za kratkami 2 lata.

Pokrzywdzona wraz z matką prowadziła firmę i wspólnie rozliczały się z rachunków telefonicznych. Pod koniec sierpnia matka zwróciła uwagę córce, że przyszedł bardzo duży rachunek za telefon użytkowany przez dziewczynę. Młoda kobieta była bardzo zdziwiona, gdyż mimo tego, że na początku sierpnia była we Francji, starła się ograniczać rozmowy przez telefon i smsy. Kobiety dokładnie prześledziły bilingi i okazało się, że każdy z smsów wysyłany był podwójnie. Kopie wszystkich wiadomości, które dostawała lub wysyłała pokrzywdzona trafiały do jej chłopaka. W ten sposób za każdego wysłanego i otrzymanego smsa płaciła podwójnie.

Kobieta powiadomiła o całej sprawie policję. Funkcjonariusze bardzo wnikliwie przeanalizowali bilingi jej telefonu, za okres od marca do sierpnia. Pokrzywdzona dopiero po pewnym czasie przypomniała sobie, że numer telefonu, na który wysyłany był każdy dodatkowy sms należał kiedyś do jej chłopaka. Policjanci ustalili, że Mariusz K. na początku marca, pod pozorem wyceny telefonu swojej dziewczyny, wziął go od niej. 35-latek miał ten telefon jeden dzień i w tym czasie dostarczył go do firmy, która założyła w nim aplikację szpiegowską. Mężczyzna chciał wiedzieć o każdym smsie, który wysyłała i otrzymywała jego dziewczyna. W ten sposób chciał ją kontrolować.

Mariuszowi K. już zostały przedstawione zarzuty za to, że bez uprawnienia uzyskiwał informacje, które nie były dla niego przeznaczone. 35-latek przyznał się, że zainstalował w tym telefonie program szpiegowski, gdyż był bardzo zazdrosny o swoją dziewczynę. Przez tę zazdrość może spędzić za kratkami 2 lata.

(KSP / mag)

Powrót na górę strony