Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gdzie jest Ewelina?

Data publikacji 08.12.2010

Dzisiaj (08.12) w godzinach porannych w miejscowości Służewo, powiat aleksandrowski, zaginęła 14-letnia dziewczynka : Ewelina Skwara zam. Służewo Pole 17,

Ostatni raz widziana była o godz. 7:10, gdy wyjeżdżała z domu do szkoły rowerem. Czerwony składak, którym jechała został znaleziony przy drodze w Służewie. Rower nosi ślady uszkodzeń.

Dziewczynka ma 146 cm wzrostu, 40 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała. Ma długie, proste włosy. Jest szatynką, ma niebieskie oczy i okrągłą twarz. Zaginiona ma pieprzyk na szyi.

Ubrana była w niebiesko-czarną kurtkę w kratę z kapturem, zapinana na zamek błyskawiczny. Miała wełnianą czapkę koloru zgniłej zieleni i beżowy szalik w kratę. Miała na sobie spodnie jeansowe koloru czarnego i kozaki koloru brązowego. Dziewczynka miała niebieską podkoszulkę i wełniany sweter z kapturem koloru czerwonego, zapinany na zamek. Miała przy sobie plecak koloru jasno - niebieskiego z napisem PUMA.

Osoby, które mają informacje na temat dziewczynki lub widziały moment, w którym jechała rowerem proszone są o pilny kontakt z Policją pod numerem alarmowym 997.

Publikacja: kom. Monika Chlebicz
KWP w Bydgoszczy
Rzecznik Prasowy
 

Powrót na górę strony