Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany listem gończym

Data publikacji 22.12.2010

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 26-letniego Grzegorza K., który ukrywał się przed organami ścigania od 2005 roku w różnych miejscach kraju. Był poszukiwany listem gończym za pobicie i groźby. Zatrzymany trafił już do Aresztu Śledczego w Olsztynie.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w październiku br. przejęli sprawę poszukiwań 26-letniego Grzegorza K. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie za pobicie i groźby. Do zdarzenia miało dojść w 2005 roku w jednym z lokali na terenie miasta. 26-latek miał wówczas grozić i pobić dwóch znanych mu mężczyzn. Od tego czasu mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie kraju.

W poniedziałek na jednej z ulic olsztyńskiego osiedla Jaroty kryminalni zatrzymali poszukiwanego Grzegorza K. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony. 26-latek podczas zatrzymania, aby zmylić funkcjonariuszy, podawał nieprawdziwe dane. Jednak policjanci nie mieli wątpliwości, z kim mają do czynienia. Grzegorz K. już trafił do Aresztu Śledczego w Olsztynie. Tam odbędzie wymierzoną mu karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie/js)
 

Powrót na górę strony