Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ustalono 17 kolejnych chuliganów stadionowych

Data publikacji 12.01.2011

Białogardzcy policjanci ustalili kolejnych 17 stadionowych chuliganów, którzy zakłócili piłkarskie derby pomiędzy drużynami z Karlina i Białogardu. Usłyszeli oni zarzuty zakłócenia ładu i porządku publicznego. Ich sprawy zostaną wkrótce skierowane do sądu.

Podczas ubiegłorocznych piłkarskich derbów pomiędzy Sokołem Karlino i Iskrą Białogard grupa stadionowych chuliganów wbiegła na płytę boiska. Sędzia zawodów przerwał mecz, który nie został już wznowiony. Po zdarzeniu do pracy przystąpiła grupa białogardzkich policjantów, która na podstawie zdjęć i materiałów video identyfikowała poszczególne osoby biorące udział w zakłócaniu porządku. Dotychczas zatrzymano i ukarano ponad 30 chuliganów.

Współpracując z policjantami z innych jednostek, dokonano identyfikacji kolejnych 17 osób. Ustaleni mężczyźni są w wieku od 17 do 35 lat i pochodzą z województwa zachodniopomorskiego. Wszyscy przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty zakłócenia ładu i porządku publicznego. Ich sprawy zostaną wkrótce skierowane do sądu.

Prace nad identyfikacją kolejnych stadionowych chuliganów nadal trwają.

(KWP w Szczecinie/js)

Powrót na górę strony