Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł z nożem na kwiaciarnię

Data publikacji 21.01.2011

Policjanci z Mokotowa zatrzymali bandytę, który napadł na kwiaciarnię. Mężczyzna sterroryzował sprzedawczynię nożem kuchennym i ukradł kilkaset złotych. Krótko po zdarzeniu wpadł w ręce policjantów. 31-letniego Rafała D. decyzją sądu tymczasowo aresztowano. Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

W godzinach wieczornych policjanci przyjęli zgłoszenie o napadzie na jedną z mokotowskich kwiaciarni. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że sprawca groził sprzedawczyni charakterystycznym nożem i zmusił ją do wydania kilkuset złotych z kasy. Jego rysopis natychmiast trafił do wszystkich patroli na terenie miasta. Na napastnika natknęli się mokotowscy policjanci, którzy zauważyli go w rejonie stacji metra Wilanowska. Policjanci podążyli za mężczyzną, który odpowiadał rysopisowi i pośpiesznie zszedł na peron. Tam Rafała D. zatrzymano. Podczas przeszukiwania jego odzieży znaleziono nóż oraz skradzione pieniądze.

31-letni Rafał D. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut za popełnione przestępstwo. 31-latek będzie odpowiadał za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Może mu grozić do 3 lat więzienia.

(KSP / ms)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.81 MB)

Powrót na górę strony