Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Międzynarodowy Koncert Charytatywny - "Życie bez barier"

Data publikacji 22.03.2007

22 marca o godz. 18:00 w Kościele pod wezwaniem Św. Józefa Robotnika przy ul. Ks. Kozaka w Zgorzelcu odbędzie się zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu Międzynarodowy Koncert Charytatywny na rzecz dzieci niepełnosprawnych pod hasłem "Życie bez barier"

W koncercie wezmą udział orkiestry dęte Policji czeskiej, niemieckiej oraz Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Swój repertuar zaprezentuje również Chór Policyjny z Poznania. W programie znajdą się między innymi utwory takich kompozytorów jak Jan Sebastian Bach, Leonard Bernstein, Claudio Monteverdi, Georg F. Haendel, Wacław Janiszewski, Giuseppe Verdi.

Koncert ma formę otwartą i wstęp jest bezpłatny. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Osoby, które chcą pomóc dzieciom mogą również wpłacać je na konto Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej w Bogatyni o numerze Bank Zachodni Oddział Bogatynia 73 10 90 19 71 00 0000 05 2400 2252 z dopiskiem "Koncert w Zgorzelcu".

Do udziału w imprezie zaproszeni zostali przedstawiciele Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, samorządu lokalnego, policji czeskiej i niemieckiej, Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz komend miejskich i powiatowych Policji województwa dolnośląskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu gorąco zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli na pierwszy tego typu koncert Policyjnych Orkiestr Dętych i Policyjnego Chóru.
Powrót na górę strony