Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za napad na recepcjonistkę

Data publikacji 22.01.2011

Wczoraj w ręce chełmskich policjantów wpadł 23-letni mieszkaniec Lublina, który w minioną sobotę wspólnie z kompanami dokonał rozboju na pracownicy jednego z chełmskich hoteli. Sprawcy przytrzymując recepcjonistkę i grożąc jej nożem skradli m.in. pieniądze, karty bankomatowe, dokumenty. Wczoraj 23-latek został doprowadzony do sądu, który orzekł wobec niego tymczasowy areszt.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Około godziny 2:00 w nocy dyżurny chełmskiej komendy został poinformowany o tym, że w jednym z chełmskich hoteli miał miejsce napad rabunkowy. Jak relacjonowała pokrzywdzona, trzech młodych mężczyzn wynajęło pokój. Po pewnym czasie zeszli do recepcji, oddali recepcjonistce klucze, mówiąc, że nie podobają im się warunki. Następnie przeszli do baru, gdzie złożyli zamówienie i usiedli przy stoliku. W pewnym momencie mężczyźni zaatakowali pracującą tam kobietę. Przytrzymując i grożąc jej nożem, zażądali wydania pieniędzy. Ta obawiając się o własne życie oddała napastnikom należące do niej pieniądze, karty bankomatowe oraz dokumenty. Mężczyźni z pomieszczeń baru skradli jeszcze pieniądze i inne drobne rzeczy. Pokrzywdzeni oszacowali łączną sumę strat na ponad tysiąc złotych.

Wczoraj policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna tego samego dnia został doprowadzony do sądu, gdzie orzeczono wobec niego tymczasowy areszt.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony