Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaczęło się od włamania

Data publikacji 25.01.2011

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem do samochodu. W jego mieszkaniu znaleziono rzeczy pochodzące z kradzieży oraz narkotyki. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia, za posiadanie narkotyków do 3 lat.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o włamanie do samochodu zaparkowanego na jednej z ulic. Policjanci chwilę wcześniej uzyskali informację, że sprawca przebywa w swoim mieszkaniu w jednej z kamienic nieopodal miejsca włamania. W lokalu funkcjonariusze zastali 35-letniego właściciela mieszkania oraz innego mężczyznę w wieku 39 lat.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili laptopa oraz nawigację - rzeczy, jak się okazało, pochodzące z włamania do samochodu. Znaleźli także narkotyki - ponad 700 porcji marihuany i kilku porcji amfetaminy. Środki odurzające ukryte były w otworach lamp halogenowych w suficie. Policjanci zabezpieczyli również kilka dokumentów wydanych na inne nazwiska.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

(KWP we Wrocławiu/js)

Powrót na górę strony